>

Hodowla owczarków podhalańskich - Alpejskie ZauroczenieA A A

O karmach JOSERA

(Materiały pochodzą z oficjalnej strony firmy JOSERA - http://www.josera-polen.de )

Josera logo

Zdrowie Państwa zwierząt ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Mając to na uwadze oferujemy Państwu zdrową, pełnowartościową karmę dla psów i kotów. Tu znajdą Państwo informacje o najwyższej jakości produktach w korzystnej cenie.

Jakość karm joseraNaszym założeniem przy tworzeniu Linii Emotion było zaoferowanie Państwu karmy wysokiej jakości w korzystnej cenie. Najlepszym dowodem osiągnięcia celu jest zadowolenie naszych klientów. Przekonajcie się sami, wasze czworonogi będą Wam wdzięczne.

Przekonajcie się Państwo sami:

• Ponad 65 lat doświadczenia w produkcji wysokowartościowej karmy dla
zwierząt domowych i użytkowych.
• Staranną kontrolę surowców i produktów finalnych w zakładowym laboratorium.
• Najwyższa jakość mięsa (pochodzi wyłącznie od zdrowych zwierząt).
• Dodatki roślinne pozyskujemy od sprawdzonych producentów regionalnych.
• Nasze produkty nie zawierają konserwantów, syntetycznych barwników
i aromatów.
• Obróbka wartościowych surowców odbywa się za pomocą nowoczesnej
techniki ekstruzji.


Sprawdzona niemiecka jakośćLinia produktów Josera Emotion została stworzona zgodnie z najnowszym stanem wiedzy, techniki i praktyki przez zespół specjalistów i naukowców z zakresu żywienia. Własne laboratorium pozwala na stałą kontrolę surowców i produktów finalnych. Nasza nowoczesna i innowacyjna technologia produkcji zapewnia maksymalną strawność zawartych w karmie składników. Surowce do produkcji są dobierane niezwykle starannie.

Mięso stosowane w karmach pochodzi wyłącznie od zdrowych zwierząt, a komponenty roślinne dostarczane są przez wybranych, sprawdzonych producentów. Linia Josera Emotion wolna jest od wszelkich substancji konserwujących, sztucznych barwników i aromatów. Od naszych dostawców wymagamy tego, co gwarantujemy we własnej firmie: bardzo wysokiej jakości, szczelnego systemu jej kontroli, przyjaznej dla środowiska i chroniącej zasoby naturalne technologii produkcji.

Energia elektryczna wykorzystywana w naszym zakładzie pochodzi wyłącznie z naturalnych, odnawialnych źródeł. Certyfikaty ISO 9001:2000 i HACCP są potwierdzeniem naszych wysokich standardów jakościowych.

Josera Emotion oznacza niezwykle wartościową i bezpieczną karmę dla Państwa psa.

Zapewnienie jakościSystemy kontroli surowców i produktów końcowych oraz rygorystyczne przestrzeganie prawidłowego przebiegu produkcji na każdym jej etapie to stały element naszej pracy.

Bez pomocy nowoczesnego sprzętu nie moglibyśmy spełnić oczekiwań klientów. Od lat inwestujemy w najnowszą technikę i wykwalifikowany zespół pracowników. Qualitätssicherung bei Josera

Nasze laboratorium zakładowe jest rdzeniem systemu kontroli jakości produktów. Chemicy żywności, biolodzy, laboranci i inżynierowie rolnictwa wspólnie czuwają nad tym, aby nasi klienci otrzymywali to, co faktycznie zamówili.


Surowce i mięsoWobec jakości zarówno produktów dla zwierząt, jak i ludzi stawiamy sobie najwyższe wymagania, począwszy już od doboru surowców. Wszystkie surowce oraz produkty końcowe podlegają stałej, ścisłej kontroli w zakładowym laboratorium.

Zboże pochodzi od starannie dobranych sprawdzonych producentów. Nie stosujemy żadnych konserwantów, barwników i aromatów. Trwałość produktów uzyskiwana jest dzięki naszej szczególnej technologii produkcji.

Dodatki mięsa w naszej karmie dla psów i kotów pochodzą wyłącznie od zdrowych zwierząt. Preferujemy drób i zdrowe ryby.

Wszystkie rodzaje karm zawierają ryż lub kukurydzę. Pszenica nie jest przez nas stosowana, gdyż może wywołać alergię. Z tego również powodu nie używamy żadnych barwników i aromatów. Karma dla psów Josera jest trwała dzięki naszej szczególnej technologii produkcji. Tłuszcze chronione są naturalnymi przeciwutleniaczami (witamina C i E).

Karma dla psów Josera zawiera wszystkie niezbędne substancje odżywcze, witaminy, minerały i mikroelementy. Ich proporcja sprawia, że uzupełnienie substancji czynnych jest optymalne i nie istnieje niebezpieczeństwo niedoboru, czy nadmiernej podaży. Gwarantujemy, że wszystkie rodzaje karmy Josera zawierają właściwą ilość egzogennych aminokwasów -Lizyny i Metioniny co sprawia, że zawarte w produktach białko jest w pełni wykorzystane.


ProdukcjaNad wszystkimi stadiami produkcji czuwa zespół naukowców i techników firmy Josera. Ich prawidłowy przebieg jest przestrzegany w najmniejszych elementach i wspierany przez nowoczesny system informatyczny. Proces produkcyjny obejmuje:

• Składowanie komponentów paszy w jednym z dziesięciu silosów na surowce.
• Mieszanie poszczególnych komponentów.
• Ekstruzję.
• Suszenie, chłodzenie
• Pakowanie gotowych produktów.


Rozwój produkcji
Karma powinna nie tylko smakować zwierzętom, lecz musi być również w wysokim stopniu strawna i przede wszystkim w pełni pokrywać ich zapotrzebowanie.
Niemiecka firma Josera produkuje w oparciu o najsurowsze standardy, tzw. normom AAFCO, jakości karm dla psów i kotów. Dobrowolnie poddajemy sie zewnętrznej kontroli, która podtwierdza nasze wysokie standardy produkcyjne.
Zastosowanie w Linii Emotion dostępnych źródeł białka i lekkostrawnych tłuszczów pozwoliło uzyskać zdrową i strawną karmę dla psów. Kompozycja substancji czynnych i dodatków odpowiednich do wymagań psa, doskonale wpisuje się w kolejne fazy życia psa uwzględniając również poziom jego aktywności.
Linia Emotion pozwala na wybór odpowiedniego produktu dla Państwa psa. Dobry smak naszej karmy i wysoką akceptację u psów osiągnęliśmy bez dodatku sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. 
masaż tajski warszawa designlogo.pl sterydy w tabletkach https://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów