>

Hodowla owczarków podhalańskich - Alpejskie ZauroczenieA A A

O Hodowli

logo_Alpejskie_Zauroczenie


Witam wszystkich miłośników Owczarków Podhalańskich oraz osoby, które dopiero szukają informacji na temat tej wspaniałej polskiej rasy na stronie Hodowli Alpejskie Zauroczenie.

Przygoda z Podhalanami rozpoczęła się w 2005 r gdy do naszego domu, przyjechała z Hodowli Pani Katarzyny Szlachcikowskiej, malutka biała kuleczka o imieniu EUFORIA Catonium.. W domu dostała imię Wiki i bardzo szybko zawładnęła sercami wszystkich domowników. Zaskoczyła nas swoją odwagą, wiernością, posłuszeństwem i umiejętnością czytania w naszych myślach. Doskonale sprawdza się, jako stróż domu i Przytulanka na chłodne jesienne dni.

Po ukończeniu dziewięciu miesięcy rozpoczęła swoją karierę wystawą. W tym miejscu ogromne podziękowania dla Pani Kasi za ogromną pomoc w stawianiu pierwszych kroków na ringach wystawowych. W ciągu dwóch lat udało nam się odwiedzić i zaprezentować naszą Wiki na wystawach krajowych, międzynarodowych, klubowej i zagranicznej.

Obecnie ograniczyliśmy wyjazdy, gdyż Wiki zapragnęła być mamą. Zwracamy szczególną uwagę na dobór odpowiedniego partnera i ojca przyszłych szczeniaczków. W pierwszych tygodniach życia maluchów otaczamy je szczególną opieką, zapewniamy odpowiednią karmę oraz jak najwięcej kontaktu z ludźmi i innymi zwierzętami.

Pierwsze potomstwo Wiki z przydomkiem Alpejskie Zauroczenie trafiło do nowych domów w kraju i zagranicą gdzie godnie reprezentuje hodowlę i odnosi sukcesy na ringach wystawowych.

 
masaż tajski warszawa designlogo.pl sterydy w tabletkach https://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów